Tomek Wysocki zmienia barwy teamowe i przesiada się na Yamahę

Po wielomiesięcznej walce o „sportowy byt” do teamu SpeedStar Yamaha zaproszono Tomka Wysockiego. Tak więc nasz najlepszy zawodnik zmienia barwy i rusza na podbój torów na Yamasze.

Kamień z serca… sami przecież też pomogliśmy Tomkowi zaopatrując go dzięki Pirelli w opony tej znanej firmy na MXoN. Czym jest Speed Star Yamaha? Tak się złożyło, że w najnowszym X-cross opowiada o Teamie Maciek Siekaj. Oto fragment: Sporty motorowe były w naszej rodzinie od zawsze. Były skutery wodne, quady, motocykle, ale zawsze gdzieś z tyłu głowy co jakiś czas pojawiała się myśl o własnym teamie. Pierwsze próby podjęliśmy jeżdżąc na quadach, ale dopiero pod marką Yamaha marzenia stały się realnym projektem. Dysponowaliśmy już pewnym doświadczeniem organizując treningi, mieliśmy bardzo dobre kontakty z wieloma zawodnikami. A gdy doszło do pierwszego spotkania z szefostwem Yamaha Polska dość szybko słowo ciałem się stało. Długie rozmowy, przekonujące argumenty, wzajemna akceptacja sprawiły, że rozpoczęliśmy współpracę. Efekt mógł być tylko jeden: własny team pod skrzydłami Yamahy. Byliśmy niewątpliwie pionierami, bo podobnego przedsięwzięcia w polskim motocrossie nikt się jeszcze nie podjął. Powstał biznesplan, wzięliśmy się do roboty i tak powstał Speed Star Yamaha.

X-cross#55

Życzymy Tomkowi wszystkiego dobrego na nowej drodze życia a X-cross w sezonie 2020 obejmie patronat medialny nad SpeedStar Yamaha. Aktualny skład Teamu: Bartosz Siekaj, Filip Rogowski, Borys Mokry, Tomasz Wysocki, Nil Bussot Ferrer