Trzy pytania do… Piotr Król

Aktywność promocyjna Cobra Motor Poland z dnia na dzień przybiera na sile. Szykujecie jakiś poważniejszy atak w Mistrzostwach Polski? I czy tylko na MP?

Niewykluczone, że w MPMX 65 pojawi się jakaś niespodzianka…Jednak bardziej zależy nam na wspieraniu polskich Cobra riderów, którzy chcą startować w różnych zawodach. Marka Cobra przez 4 ostatnie lata udowodniła swoją wysoką jakość, zdobywając trzy tytuły Mistrza Polski MX65 (pod rząd), trzy Puchary Polski MX65, wicemistrzostwo Holandii MX50 oraz kilka strefowych mistrzostw MX50 i MX65. Myślę, że większość ludzi z MX już wie, że Cobra to w pełni profesjonalny motocykl crossowy, oswoiła się też z faktem, że zawodnicy startujący na motocyklach tej marki zawsze plasują się w czołówce.

Cobra to tylko wyczyn?

Tak, to tylko pełny wyczyn. Fabryka nie produkuje innych motocykli.

Dlaczego zdecydowałeś się na tę markę?

Cobra Moto to marka klasy Premium, która sprzedaje najwyższej jakości motocykle crossowe dla dzieci naprawdę „Ready To Race”. Nie trzeba ich przerabiać, tuningować czy wyposażać w lepsze (czytaj: droższe) części, bo po prostu one to wszystko mają w serii. Fabryka w Hillsadale (USA) od 20 lat produkuje motocykle dla małych motocrossowców, a jednym z nich był Adam Cianciarullo, który w minioną sobotę wygrał wyścig w Daytonie. On również zaczynał od marki Cobra Moto.