Upalanie w Lidzbarku

W Lidzabrku Warm., gdzie już w najbliższy weekend odbędzie się VI Runda Orlen MXMP grzmi niemal bez przerwy. Organizatorzy zawodów jednak nie odpuszczają, i choć ulewa nadciąga za ulewą, nie dają się Naturze.

Jesteśmy dobrej myśli, bowiem kilka miesięcy temu było podobnie. Na trzy dni przed Mistrzostwami Strefy Polski Północnej na torze zalegało 15 cm śniegu. Ale jakoś sobie z tym poradzili, i zawody przebiegły bez problemów. Sprawdziły się wówczas wprowadzone też modyfikacje skoków, które nie są już takie freestylowe, a komunikację ułatwia kolejne przejście „podziemne” dla kibiców.

W takich to „okolicznościach” przyrody przyjdzie się zmierzyć zawodnikom Akademii Orlen Team. Niestety, jej szeregi zostały nieco przerzedzone. Nie jadą już Joasia Miller i Kuba Barczewski, obydwoje kontuzjowani. Pozostali trzymają się dzielnie i zapewne znowu dostarczą nam niezapomnianych przeżyć. W trzech klasach mamy zdecydowanych liderów, wszystkich spod znaku AOT: w klasie MX65 prowadzi Maks Chwalik, w MX85 Olaf Włodarczak a w MX125 Czarek Lewko. Również pozostali riderzy zajmują wysokie pozycje, tak więc jeszcze wszystko może się zdarzyć mimo, że to już przedostatnia runda.

WYNIKI LIVE

WYNIKI

fot. X-cross

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJarvis mówi
Następny artykułTeleskopy? No problem…