Weekend z Vervą w Krakowie Akademii ORLEN Team

W ostatnią sobotę odbyła się kolejna edycja Verva Street Racing, tym razem w Krakowie.

Grupa zawodników Akademii ORLEN Team (Karol Kruszyński, Joanna Miller, Wojtek Kucharczyk, Wiktor Małecki, Jurand Kuśmierczyk, Maks Chwalik, Mikołaj Stasiak, Piotr Kajrys, Dawid Zaremba i gościnnie Wiktoria Kupczyk) ze wsparciem Marka Dąbrowskiego i Jacka Czachora, licznie stawiła się na Tauron Arenie.

Stasiak/Chwalik/Tomiczek

Młodym adeptom towarzyszyli starsi koledzy – Adam Tomiczek i Maciej Giemza. Kilku zawodników zostało zaproszonych na konferencję prasową z udziałem prezesa  PKN ORLEN – Pana Daniela Obajtka.

Chwalik/Stasiak

Maks Chwalik, Miko Stasiak i Dawid Zaremba świetnie sobie poradzili z pytaniami dziennikarzy, a po oficjalnej części długo jeszcze udzielali wywiadów i opowiadali o idei Akademii ORLEN Team i o swoich dotychczasowych osiągnięciach.

Karol Kruszyński

Chłopcy mieli także przyjemność wziąć udział w nagraniach programu TV „Pytanie na śniadanie”.  Oprócz krótkich wypowiedzi, mogli zaprezentować swoją jazdę na motocyklu. Miła przygoda. Przez dwa dni cała ekipa mogła obserwować przygotowania do VSR.

Zaremba/Stasiak

Niesamowite, ogromne przedsięwzięcie. Było im miło gdy czołowi zawodnicy z innych sportów motorowych wpadali przybić piątkę na stoisku AOT. Przyjemnie było patrzeć, jak fajnie chłopcy i dziewczyny spędzali wspólnie czas. Na torze rywalizują, w wolnym czasie świetni kumple 🙂

Niespodziankę zrobił zawodnikom trener Justin Morris – wpadł na chwilę do Krakowa zobaczyć wydarzenie, a także pogratulować sukcesów swoim podopiecznym. Super spędzony czas, jakże inny od praktycznie cotygodniowych wyjazdów na zawody 🙂

 

Tekst i zdjęcia: Paulina Stasiak