Wszystkie drogi prowadzą do Kowali

„MOTO-MAX” Kielce zaprasza serdeczne wszystkich miłośników motocrossu i widowiskowej walki z ciężkimi piachami na finałową rundę Mistrzostw Strefy Polski Południowej w motocrossie. To już w najbliższą niedzielę – 8 października!

Tor Kowala k. Kielc położony jest na skraju lasu sosnowego i uchodzi za jeden z ciekawszych w kraju. Miłośnicy torów miękkich mają tu okazję do pokazania swoich umiejętności. Kopny piach daje niezły wycisk wszystkim i jest świetną szkołą jazdy. Przyjemne, leśne otoczenie sprzyja piknikowej atmosferze na paddocku. Jak co roku i tym razem organizatorzy zapraszają czołówkę polskiego motocrossu. Zapowiedziało się już kilka znanych nazwisk, m.in. bracia Kędzierscy. Renoma miejsca, klimat, oraz odwołana runda na „Barbarze” zachęcają do przybycia na tor w Kowali. A będzie o co powalczyć!

Nagrody w klasie MX1 to: 1 miejsce: 2000zł. 2 miejsce: 1200zł. 3 miejsce: 800zł, za najlepszy czas okrążenia w wyścigu: 500zł, do tego upominki i nagrody rzeczowe.

Tak więc w imieniu prezesa klubu MOTO MAX Kielce Mikołaja Pańki oraz Sławka Posłowskiego i jego ekipy, która mocno walczy z niepogodą i przygotowaniem toru, zapraszamy na jedno z ostatnich spotkań na torze i na paddocku w tym sezonie! Ostatnie rozstrzygnięcia i ostatnie punkty do zdobycia. Poznamy mistrzów Południa! X-cross też tam będzie i zrelacjonuje wydarzenia na leśnym torze.

Więcej informacji o tej imprezie (w tym regulamin) znajdziecie tu: http://motomaxkielce.pl/aktualnosci/

Lokalizacja: Tor Motocrossowy Moto-Max w Kowali, 26-052, GPS: 50.794312, 20.552545, Dojazd – najlepiej z DK 73 (skręcamy z niej w Bilczy) lub z DK 7 (E77), zjazd na węźle Kielce Południe. Biuro zawodów czynne od godz. 7:00. Do zobaczenia!

fot. Alek Skoczek

WYNIKI LIVE

WYNIKI ZAWODÓW