Yamaha podpisuje kolejne kontrakty z zawodnikami na sezon 2019

Yamaha Motor Corporation USA (YMUS) ma przyjemność ogłosić, że Monster Energy/Yamaha Factory Racing Team podpisał nowe kontrakty z Justin’em Barcia i Aaron’em Plessingerem.

Riderzy pojadą na Monster Energy AMA Supercross i AMA Pro MX w kolejnych sezonach z cyklu mistrzostw motocrossowych w 2019 r. Barcia w sezonie 2018 dość szybko udowodnił, że jest w świetnej formie bowiem az dziewięć razy stawał na podium w SX. W najbliższą sobotę zawalczy o trzecie miejsce podczas ostatniej runy sezonu 2018 w Crawfordsville (Indiana).

Z kolei Aaron Plessinger w przyszłym roku zadebiutuje z Monster Energy / Yamaha Factory w AMA Supercross Monster Energy i AMA Pro Motocross. Justin Barcia, YZ450F # 51: Jestem bardzo podekscytowany przedłużeniem kontraktu z zespołem, to zaszczyt i przyjemność pracować w Yamaha. To dzięki nim powróciłem do ścigania. A było już napawdę ciężkoAaron Plessinger, YZ450F # 23: Podpisanie kontraktu z Yamaha w klasie 450 jest niesamowite! Czuję, że w przyszłym roku wszystko dobrze się ułoży, nie mogę się doczekać rozpoczęcia testów na moim nowym motocyklu.

fot. Yamaha