YouTuber(ka) z Monmouth wygrywa w plebiscycie Motorbike TV Peoples

Tym, czym dla fanów samochodów jest program TopGear, tym dla miłośników dwóch kołek jest Motorbike TV. W dorocznym plebiscycie MTV dwie nagrody zdobyła Vanessa Ruck za najlepszy kanał wśród mediów społecznościowych i jako najbardziej inspirujący rider.

Historia Vanessy to historia niezwykła. Dorastała w Kent, gdzie w 2014 roku podczas jazdy na motocyklu została potrącona przez samochód. Jej świat wywrócił się wtedy do góry nogami. Przeszła 7 operacji, a jej powrót do zdrowia trwał 7 lat. Gdy stanęła już na własnych nogach znowu wsiadła na moto, które stało się jej życiowa pasją, by jednocześnie zostać blogerką a potem youtuberką.

Najpierw by dzielić się dzielić się swoimi przemyśleniami związanymi z powrotem do normalnego życia, a potem swoją miłością do motocykli. „Dwa koła po wypadku stały się moją życiową pasją. Gdybyś zapytał mnie 7 lat temu, czy będę ścigała się motocyklami terenowymi prawdopodobnie zakrztusiłabym się pitym właśnie drinkiem! Ale życie zabiera nas w niesamowite podróże.

Chciałam opowiedzieć ludziom swoją historię i pokazać, że czas goi rany. Wszyscy toczymy bitwy, jednak z pozytywnym nastawieniem, determinacją i uśmiechem mogą być nieco łatwiejsze”. Ale Vanessa nie tylko spędza czas w internecie, prowadzi także bezpłatne warsztaty dla brytyjskiej młodzieży. Wykorzystując swoje doświadczenie opowiada o odporności, wyznaczaniu celów i radzeniu sobie z życiowymi barierami. „Mamy tylko jedno życie, więc wykorzystajmy je jak najlepiej, zamieńmy przeciwności w okazję do rozwoju”

Vanessa jest bardzo aktywną motocyklistką i miłośniczką wszystkich stylów. Często widuje się ją na trialu, enduro, rajdach, ADV, szosie, a nawet hard enduro. Mając prawie ćwierć miliona obserwujących, Vanessa chce pokazać, że nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli pracuje się wystarczająco ciężko, nawet jako „lekko zrekonstruowana” osoba po wypadku.

Możesz śledzić Vanessę w jej mediach społecznościowych:
www.youtube.com/c/TheGirlOnABike
www.instagram.com/thegirlonabike
www.facebook.com/thegirlonabike
www.thegirlonabike.com

O nagrodzie Motorbike TV Peoples:
Pierwsza doroczna nagroda Motorbike TV Peoples Awards okazała się ogromnym sukcesem, oddano bowiem 103 000 głosów w 24 kategoriach.

inf. prasowa