Zapisy na tegoroczną Sześciodniówkę we Włoszech tylko za pośrednictwem PZM

  Czy ISDE się odbędzie? Miejmy nadzieję, że tak i że koronawirus dostanie w łeb i zniknie na wieki wieków. Dlatego podajemy poniżej zasady jakie obowiązują tych wszystkich, którzy chcieliby pojechać w tegorocznej Sześciodniówce.

  Trwają już przygotowania do 95. edycji (ISDE), która odbędzie się w Rivanazzano Terme w północnych Włoszech od 31 sierpnia do 5 września. Rozpoczęła się faza rejestracji wstępnej, która kończy się 30 marca 2020 r., Jest teraz otwarta na stronie www.fim-isde.com .

  1: REJESTRACJA WSTĘPNA ZAMKNIĘTA 30 MARCA
  Wszyscy zawodnicy (World Trophy, Junior World Trophy, Women World Trophy Teams i Club Team / zawodnicy) muszą skontaktować się z rodzima federacją motocyklową (PZM), aby się zarejestrować. Dostęp do logowania będzie miał tylko wspomniany Związek. Ta sama procedura dotyczy zawodników, którzy chcą wziąć udział w Trophy Enduro Vintage (zespoły i osoby indywidualne). Federacje muszą wypełnić odpowiedni formularz online przed datą zamknięcia rejestracji wstępnej.

  2: POTWIERDZENIE WYBRANYCH ZESPOŁÓW W DNIU 15 KWIETNIA
  Pod koniec pierwszego etapu, w zależności od liczby rejestracji wstępnych zespoły klubowe zostaną poinformowane o wyborze przez Krajową Federację Motocyklową (PZM). Krajowa Federacja Motocykli (PZM) musi następnie uiścić 25% kaucji za rejestrację związaną z liczbą potwierdzonych drużyn klubowych. Na tym etapie każda krajowa federacja motocyklistów zostanie poproszona o jak najszybsze wypełnienie szczegółowych informacji o drużynie (drużynach) i zawodnikach.

  3: FAZA KOŃCOWA OD 1 MAJA DO 30 CZERWCA
  Narodowa Federacja Motocykli (PZM) musi uiścić pozostałe 75% opłaty rejestracyjnej za wszystkie drużyny, potwierdzone 15 kwietnia. Krajowa Federacja Motocykli musi wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz podać szczegółowe informacje o drużynie i zawodnikach tak szybko, jak to możliwe (do 30 czerwca).