Znamy datę Beskid Hero 2019… Agencja Sport UP informuje!

Tak, to prawda! Znamy już datę przyszłorocznej, trzeciej odsłony górskich, międzynarodowych zawodów hard enduro Beskid HERO.

Odpalajcie kalendarze i rezerwujcie datę! 7-9 czerwca 2019 roku Międzybrodzie Żywieckie tradycyjnie już stanie się stolicą polskiego hard enduro, ściągając w swoje regiony kilkuset amatorów górskich, ekstremalnych ściganek.

To właśnie wtedy 350 zawodników zmierzy się w batalii z czasem, trudnym górskim terenem oraz rywalami, w aż w sześciu kategoriach startowych: HOBBY, HOBBY MASTERS, EXPERT, EXPERT MASTERS, KOBIETY, a także nowość w 2019 – klasa PRO. Uprzedzamy, kategoria PRO nie bierze jeńców! Tutaj nie ma miejsca na omijanie podjazdów, a słownik zawodników tej klasy nie zna takich zwrotów jak „za szybko”, „za trudno” czy „za stromo”. Z góry śpieszymy również z odpowiedzią na nasuwające się już pytanie – zapisy ruszą na początku przyszłego roku.

Zawodniczko, zawodniku, czas już pomyśleć o przyszłorocznych wyzwaniach sportowych i rozpocząć budowanie formy na najciekawszy górski i najbardziej ekstremalny wyścig w naszym kraju. Więcej informacji TUTAJ Organizator – Agencja Sport UP