Znowu pojadą w Lidzbarku Warmińskim!

Pomarańczowego przystanku na offroadowej mapie Polski, jakim są zawody KTMSKLEP.PL ENDURO RACE chyba nikomu nie trzeba już przedstawiać. Owoc wspólnej pracy ekipy z Warmińskiego Auto Moto Klubu oraz ekipy KTMSKLEP z Olsztyna już niejednokrotnie dostarczył nam mnóstwo emocji.

Riderom z kolei (do czego dodatkowo przyczyniała się Matka Natura), doznań rodem z zawodów Hard Enduro. I w wakacje znów będzie się działo, bo już 20 sierpnia 2017 druga z trzech eliminacji tegorocznej serii 2017!

W kwietniowo-majowym wydaniu X-cross pisaliśmy tak: Tegoroczna pierwsza runda ER zgromadziła ponad 160 riderów startujących w kategorii MX i Enduro. Większość z nich była tu w roku ubiegłym, widać smak lidzbarskiego błota przypadł im do gustu, bo znowu stanęli w szranki z przeszkodami, o których głośno nie tylko na Warmii. Belki i basen to prawdziwa Golgota, ale kto je pokona, może mówić o sobie – Mistrz. Tu się gotują motocykle, woda wylewa z gogli, a w zębach trzeszczy przeorana przez dziesiątki kół błotnista maź. I jeśli myślicie, że ktoś narzeka, to jesteście w błędzie. W hard enduro im gorzej, tym lepiej.

Jak będzie za miesiąc podczas rundy drugiej? Przekonamy się już niebawem! Jedno jest jednak pewne. Dobrej zabawy dla riderów, jak i fanów wysokooktanowgo offroadu na pewno nie zabraknie!

KTMSKLEP.PL ENDURO RACE – DLA KOGO?

Jak zapowiadają organizatorzy, jest to impreza dla wszystkich tych, którzy kochają enduro i mx! Bez względu na to, czy są PRO riderami, czy amatorami! Jeśli więc należysz do tego grona i 20 sierpnia w Lidzbarku Warmińskim chciałbyś podjąć wyzwanie, to już teraz wypełnij formularz i dołącz do listy startowej! Więcej bieżących informacji o zawodach znajdziesz na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku.

fot. Krzysztof Hipsz