Akcja Wspieram Tomka Wysockiego!

  Nasz jedyny reprezentant w Mistrzostwach Świata MX GP Tomek Wysocki znalazł się w niełatwym położeniu. W czasie gdy inni riderzy z MŚ dawno mają jasną i klarowną sytuację treningowo- budżetową na sezon 2018, nasz Tomek boryka się z trudnościami. Mimo starań jego rodziny i najbliższego grona przyjaciół wciąż nie posiada odpowiedniego budżetu i jego starty w MŚ są zagrożone.

  Może się okazać, że sezon 2018 będzie ostatnim w jego międzynarodowej karierze. Aby zapewnić naszemu najszybszemu zawodnikowi pewny start w MŚ wraz z zapleczem sprzętowym i technicznym (motocykle, serwis, mechanik, wpisowe itd) potrzeba ok. 100.000 zł. Z uwagi na słabą promocję sportów motorowych i brak wystarczającego wsparcia centralnego ze strony instytucji powołanych do wspierania sportowców w naszym kraju, zdecydowaliśmy się rozpocząć akcję pod nazwą: WSPIERAM TOMKA WYSOCKIEGO.

  W porozumieniu z ekipą MotoWysocki oraz całą rodziną Tomka zachęcamy do wspierania tego zdolnego sportowca poprzez przekazanie dowolnej wpłaty na konto firmowe Wysockich.

  Pieniądze zebrane w ten sposób zostaną przekazane wyłącznie na potrzeby sportowe Tomka. Informujemy też, że firma MotoWysocki może wystawić fakturę VAT za dokonane wpłaty. Zachęcamy potencjalnych sponsorów i darczyńców do wsparcia. Informujemy też, że cały czas są drzwi otwarte dla rozmów i propozycji współpracy z firmami, które chciałyby być obecne – poprzez swoje logo czy inną formę obecności- na paddocku światowego motocrossu. Będzie to kilkanaście rund europejskich Grand Prix. W tej sprawie prosimy o kontakt z Henrykiem Wysockim (www.motowysocki.pl). Wciąż istnieje wolna przestrzeń reklamowa oraz możliwości medialne (X-cross objął patronat medialny nad Tomkiem). Każdy ze sponsorów będzie regularnie wymieniany przy okazji występów Tomka, a jak wiecie, relacjonujemy niemal wszystkie występy naszego zawodnika. Aby każdy konkretny darczyńca nie pozostał z pustymi rękami zdecydowaliśmy wraz z naszymi partnerami o wyprodukowaniu okolicznościowych plakatów i drobnych upominków (naklejki, znaczki okolicznościowe z numerem startowym Tomka). I tak wpłacający minimum 500zł otrzyma atrakcyjny plakat z MŚ MXGP z Tomkiem i jego autografem, opatrzony napisem „Wspieram Tomka Wysockiego” o wymiarach ok. 50x30cm. Każdy wpłacający minimum 1000zł otrzyma również taki plakat, ale o wymiarach ok. 100x70cm a więc już pokaźnych rozmiarów. Drobne gadżety oraz plakaty będzie można otrzymać każdorazowo na paddokowym stanowisku Tomka (lub jego teamu JD 191) na zawodach rozmaitej rangi (Czechy, ADAC, MŚ), a w przypadku plakatów, jeżeli ktoś nie może pobrać ich osobiście zostaną mu wysłane pocztą w tubie ochronnej. Wpłaty prosimy kierować na konto firmowe MotoWysocki:

  Numer rachunku: 74 1050 1243 1000 0090 6974 0836 (ING Bank Śląski). Koniecznie z tytułem wpłaty WSPIERAM TOMKA (prosimy o tym pamiętać!).

  Osobą zarządzającą wpłatami będzie Henryk Wysocki (tata Tomka). Firmując całą akcję, my jako X-cross mamy nadzieję, że przyczyni się to do poprawy sytuacji naszego najlepszego ridera i pomoże mu w kontynuowaniu kariery w MŚ. Gorąco zachęcamy do wsparcia! Liczy się wszystko, a każda cegiełka tworzy całość!